DRZWI

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE GERDA

Drzwi antywłamaniowe GERDA to stylowe piękno połączone z wyjątkową funkcjonalnością i nowoczesną technologią. To również najlepsze z dostępnych materiały, które gwarantują długoletnią używalność i bezwzględne bezpieczeństwo. Nazwa Gerda to synonim najlepszej jakości drzwi i zabezpieczeń do nich. Polska firma, która od lat utrzymuje się na rynku, dzięki najwyższym standardom i doskonaleniu poziomu swoich produktów.

Wytrzymała konstrukcja drzwi antywłamaniowych GERDA oraz ich niezawodność od lat stanowią o ich niezwykłej popularności w Polsce i na świecie. Drzwi do mieszkań, domów czy biur, spełniające restrykcyjne normy i parametry zawsze znajdują Klientów. Najnowocześniejsze maszyny używane przy produkcji drzwi GERDA pozwalają na tworzenie różnorodności form i kolorów, dzięki czemu każdy Klient jest w stanie wybrać produkt adekwatny do jego potrzeb.

Dzięki mocnej, stalowej konstrukcji, wykorzystaniu paneli oraz bocznym bolcom przeciwwyważeniowym, antywłamaniowe drzwi GERDA stają się praktycznie przeszkodą nie do pokonania dla złodzieja. Drzwi tego typu posiadają najwyższą 7 klasę zabezpieczenia i odporności na wiercenie i włamania.

Wysokie parametry antywłamaniowe drzwi GERDA sprawiają, że dla wielu osób są jedynym i najlepszym pomysłem na zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i skutecznie chronią ich majątek. To również wraz z zamkami GERDA, gwarant pewności zabezpieczeń dla wielu ubezpieczycieli.

Drzwi antywłamaniowe GERDA łatwo się konserwuje, przystosowane do szybkiego i prostego montażu. Firma GERDA z niezwykłą troską dba o estetykę swoich wyrobów. Produkty tej firmy, takie jak drzwi antywłamaniowe zapewniają nie tylko 100% bezpieczeństwo, ale również stanowią ozdobę pomieszczeń. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych, doskonale izolują oraz są dźwiękoszczelne.

Drzwi antywłamaniowe GERDA to inwestycja w bezpieczeństwo – więc zawsze opłacalna!