SERWIS 24H

Problem z drzwiami?


Każdemu może się zdarzyć, ale masz szczęście, bo na nas mogą Państwo liczyć o każdej porze, 24h, 365 dni w roku. Na nieprzewidziane sytuacje przygotowaliśmy specjalną usługę dla klientów z Warszawy i okolic. Dysponujemy pięcioma samochodami serwisowymi, które są do Państwa dyspozycji. Pojazdy są zawsze w gotowości w różnych częściach miasta – to zapewnia najszybszy dojazd. Auta nasze wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, niezbędny do udzielenia pomocy. Ponadto w każdym naszym aucie zawsze znajdują się zamki Gerda, wkładki Gerda, szyldy i okucia antywłamaniowe. Dzięki temu jesteśmy w gotowości, by wykonać wszystkie usługi w sposób bezpieczny i fachowy – nawet bez dostępu do prądu. Oferujemy awaryjną naprawę i otwieranie zamków bez względu na przyczynę.

Pomożemy Państwu w szczególności, gdy:

  • Zaciął się zamek i nie można się dostać do domu
  • Zgubiły się klucze
  • Nie można otworzyć drzwi i nie wiadomo dlaczego
  • Zamek wymaga naprawy
  • Potrzebna jest regulacja i konserwacja drzwi

Jeśli potrzebują Państwo porady i informacji dotyczących zamków i drzwi Gerda: prosimy dzwonić pod numer: 601 16 16 16

W sytuacji awaryjnej przyjedziemy szybciej, niż Państwo sądzą. Załatwimy sprawę od ręki.

Uwaga: Jeśli dziś nie potrzebują Państwo awaryjnego otwierania zamku, prosimy zapisać nasz numer, bo takich sytuacji nie można przewidzieć. A nasz telefon alarmowy jest włączony nawet w nocy.


Montaż zamków Gerda

Najważniejszą kwestią w odpowiednim zabezpieczeniu własnego mienia jest wybór dobrego zamka do drzwi. Nasza firma, od ponad 20 – lat, specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu zamków do drzwi, renomowanej firmy Gerda. Oferujemy je swoim klientom na terenie Warszawy i okolic. Bardzo wysoko cenimy wyroby firmy Gerda, ponieważ są one estetyczne, funkcjonalne oraz posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki Gerdzie zyskujesz pewność, że Twoje mienie jest należycie chronione!

Szeroki wybór zamków w trosce o Twoje bezpieczeństwo


Zamki firmy Gerda objęte są rekomendacją Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju zamki, do których zaliczamy m.in.:

  • Zamki do drzwi wpuszczane – stosowane w zewnętrznych drzwiach wejściowych oraz drzwiach wewnętrznych. Innowacyjna konstrukcja oraz użycie najwyższej jakości materiałów sprawia, iż tego typu zamki cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem producentów drzwi. Technologia XXI wieku, zastosowana w produkcji zamków wpuszczanych firmy Gerda, gwarantuje Ci ich długoletnią oraz bezproblemową pracę. Zamki do drzwi, to jednak nie wszystko. Aby mogły należycie spełnić swoje zadanie, powinny być połączone z odpowiednimi wkładkami, szyldami antywłamaniowymi oraz okuciami.
  • Zamki do drzwi nawierzchniowe – montowane w drzwiach wejściowych mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych oraz sklepów.  Zamek nawierzchniowy firmy Gerda jest najpopularniejszym zabezpieczeniem przed ewentualnym włamaniem oraz próbami sforsowania drzwi wejściowych. Przy okazji spełnia on rolę zamknięcia od wewnątrz poprzez zastosowanie poręcznej gałki, która nie wymaga użycia klucza.

Kombinacja obu powyższych zamków jest skuteczną barierą dla każdego włamywacza!

Montaż zamków Gerda – tylko w naszym autoryzowanym serwisie


Zdecyduj się na montaż zamka firmy Gerda u specjalistów, którzy wykonają tę usługę profesjonalnie i solidnie. Nasz serwis Gerda pozostaje do Twojej dyspozycji 365 dni w roku przez całą dobę. Zawsze czekamy na Twoje zgłoszenie!