O Firmie

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem drzwi, zabezpieczeń oraz akcesoriów marki Gerda. Jeśli zastanawiają się Państwo się nad produktami Gerdy – gratulujemy wyboru. Także ufamy temu polskiemu producentowi, który oferuje niezrównanej jakości drzwi, wkładki czy zamki. Gerda produkuje nowatorskie zabezpieczenia, które są udoskonalane wspólnie z Biurem Operacji Antyterrorystycznych. Trudno o lepszą rekomendację. 


Gdybyśmy chcieli Państwu w skrócie przedstawić naszą firmę, powiedzielibyśmy, że tworzy ją zespół fachowców, tzw. złotych rączek, czyli ludzi, dla których nie ma zadań niemożliwych. Być może to zbyt mało informacji, dlatego dodamy, że jesteśmy też ekspertami-doradcami – pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania pasujące do potrzeb i budżetu. Doświadczenie i szacunek do naszych klientów zakazuje nam nakłaniania do zakupu najtańszych lub najdroższych drzwi czy zamków. Proponujemy takie rozwiązania, które są odpowiednio dobrane do potrzeb i zasobów finansowych.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz wszystkich, którzy chcą czuć się bezpiecznie. Wiemy jak cenna jest pewność dobrze zabezpieczonego mienia, dlatego nie tylko pracujemy z dobrymi produktami, ale i dysponujemy odpowiednim sprzętem. Można u nas zamówić różnej klasy zabezpieczenia Gerda wraz z montażem na terenie Warszawy i okolic.

Ale nawet wybierając wysokiej klasy zabezpieczenia, może zdarzyć się awaria. Jeśli zgubili Państwo klucze, potrzebą awaryjnego otwarcia zamka lub wymiany zamka, wkraczamy my, czyli specjaliści od serwisu i ekspresowych usług otwierania zamków. Nie bez przyczyny nasza firma nazywa się Gerda24h. Jesteśmy do dyspozycji 24/h, 365 dni w roku. Jesteśmy gotowi, by rozwiązać każdy problem.

Można to sprawdzić nawet teraz: prosimy dzwonić pod numer:  601 16 16 16