Zamki

ZAMKI GERDA

Na pewno zastanawiają się Państwo, jak lepiej zabezpieczyć swoje mieszkanie, dom czy firmę. Wiemy, jak to zrobić, ponieważ od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży i montażu zamków oraz wkładek firmy Gerda. Nie bez przyczyny współpracujemy z tym cenionym producentem.


Powodów, dla których warto zdecydować się na zamki i wkładki Gerda jest wiele, ale jeden zasługuje na szczególną uwagę: mają rekomendację Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji. Czyli – kupują Państwo bezpieczeństwo.

W ofercie Gerdy znajdują się:

  • Zamki wpuszczane – mają zastosowanie w drzwiach wejściowych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dzięki nowatorskiej konstrukcji i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów zamki te chętnie są wybierane przez producentów drzwi. Zaawansowana technologicznie produkcja zamków wpuszczanych Gerda zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracę. Aby zamki stanowiły skuteczne zabezpieczenie, konieczne jest zastosowanie odpowiednich wkładek, szyldów antywłamaniowych i okuć
  • Zamki nawierzchniowe – mają zastosowanie w drzwiach wejściowych do mieszkań, domów, biur i sklepów. Montujemy je bezpośrednio na skrzydle drzwiowym. Zamek nawierzchniowy Gerda najczęściej stosowany jest jako zabezpieczenie przed włamaniem i sforsowaniem drzwi wejściowych, spełniając jednocześnie rolę zamknięcia od wewnątrz wygodną gałką bez użycia klucza. W połączeniu z zamkiem wpuszczanym stanowi doskonałą ochronę antywłamaniową.

Wybieramy bezpieczeństwo! Wybieramy zamki Gerda!