GERDA TD 1000

Do czego służą okucia GERDA TD 1000?

Okucia GERDA TD 1000 to atestowany produkt, który gwarantuje Klientom komfort i bezpieczeństwo. Funkcjonalność oraz użycie najnowszej technologii wskazują na wyjątkową jakość tego produktu. Aby ochrona była jeszcze pewniejsza, zastosowano tu rozwiązanie w postaci hartowanej osłonki wkładki bębenkowej, która posiada obrotowy krążek. Powyższe elementy wzmocniono poprzez poddanie ich obróbce cieplnej. Układ elementów konstrukcyjnych w tarczy drzwiowej dodatkowo wzmacnia całość mechanizmu oraz  podwyższa ochronę antywłamaniową, szczególnie poprzez ograniczenie możliwości  wyrwania lub przewiercenia wkładki do drzwi. Dbałość o każdy, najmniejszy detal wykończenia to kolejny, niewątpliwy atut tego produktu. Postaw na doskonałość w każdym calu i wybierz Okucia GERDA TD 1000!


9 cech, którymi wyróżniają się okucia GERDA TD 1000

 1. Dostępne dwie wersje – blok oraz orient:
 • klamka – klamka,
 • klamka – gałka.
 1. Solidność montowania – trwałe śruby (2 x M8 i 1 x M6).
 2. Wyjątkowa trwałość produktu ( przewidzianych ponad 200 000 cykli)
 3. Atest bezpieczeństwa oraz certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP).
 4. 4 różne warianty kolorystyczne, dopasowane do ogólnego wizerunku drzwi wejściowych – odcienie srebra, złota, oliwki oraz platyny.
 5. Produkt znajduje się w bardzo wysokiej – 4 klasie zabezpieczeń, szczególnie poprzez zastosowanie nowoczesnej, wewnętrznie hartowanej płytki ochronnej.
 6. Okucia te doskonale sprawdzają się w przypadku ich montażu w drzwiach o grubości od 38 do 80 mm.
 7. Pakiet startowy posiada płytkę zabezpieczającą wkładkę przed możliwością jej przewiercenia.
 8. Opcja ta zawiera także dodatkowe zabezpieczenie, które wzmacnia i chroni wkładkę przed jej wyłamaniem.

Czy warto kupić produkt, jakim są okucia GERDA TD 1000?

Okucia GERDA TD 1000 to rozwiązanie w kwestii bezpieczeństwa, skonstruowane na miarę technologii XXI wieku. Producent – firma Gerda- to gwarancja doskonałego i jedynego w swoim rodzaju produktu, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Trwałość, jakość oraz długoletnia żywotność tegoż okucia przemawiają za jego uniwersalnością oraz wysoką innowacyjnością w kwestii ochrony antywłamaniowej. Produkt posiada doskonałe zabezpieczenie płytki przed jej wywierceniem lub wyłamaniem. Okucia tej marki, to rewolucja na rynku zabezpieczeń. Nie zwlekaj, zamów już dzisiaj!

parametry -
parametry -
parametry 2

Dostępne kolory: