KŁÓDKA RESYSTA

Do czego służy KŁÓDKA GERDA RESYSTA?

KŁÓDKA GERDA RESYSTA, to produkt wykonany z najlepszej jakości materiałów – min. stali nierdzewnej odpornej na korozję. Prezentowana KŁÓDKA GERDA RESYSTA jest świetnym zabezpieczeniem. Nadaje się jako blokada bram, furtek, ale także obiektów technicznych, gospodarczych i przemysłowych. Może być stosowana w miejscach narażonych na wysoką wilgotność. Nie zagraża jej deszcze, śnieg ani mróz. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego klucza z ergonomicznym kształtem główki KŁÓDKA GERDA RESYSTA otwiera się szybko i sprawnie. Wybierana jest coraz chętniej przez wymagających właścicieli jachtów i motorówek położonych w nadbrzeżnej strefie klimatycznej. Szukając odpowiedniego zabezpieczenia sięgać trzeba po najlepsze produkty, a z takich właśnie od lat słynie niezawodny polski producent drzwi i zamków – firma GERDA.


5 cech, którymi wyróżnia się KŁÓDKA GERDA RESYSTA

 1. KŁÓDKA GERDA RESYSTA posiada korpus i pałąk wykonany ze stali nierdzewnej zapewniający najwyższą odporność na korozję nawet w trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg, duża wilgotność powietrza).
 2. Wieloletnią i bezawaryjną pracę KŁÓDKI GERDA RESYSTA gwarantuje zastosowanie mosiężnego, niklowanego bębenka oraz sprężyny ze stali nierdzewnej.
 3. Specjalnie opracowany ergonomiczny kształt główki klucza ułatwia otwieranie i zamykanie KŁÓDKI GERDA RESYSTA.
 4. W każdym komplecie 3 klucze.
 5. KŁÓDKA GERDA RESYSTA dostępna jest w aż sześciu rozmiarach:
 • KSN – 30
 • KSN – 40
 • KSN – 50
 • KSN – 60
 • KSN – 40H60 (z długim pałąkiem)
 • KSN – 50H70 (z długim pałąkiem).

Czy warto kupić produkt, jakim jest KŁÓDKA GERDA RESYSTA?

KŁÓDKA GERDA RESYSTA, to produkt spełniający najwyższe normy oraz standardy bezpieczeństwa. Dzięki najlepszym materiałom nadaje się z powodzeniem do długotrwałego użytku zewnętrznego. Prezentowana KŁÓDKA GERDA RESYSTA zalecana jest również do miejsc składowania odpadów stałych, garaży oraz piwnic, w których występuje podwyższony poziom środowiska agresywnego. Ponadto, przemyślane zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że pałąk kłódki odporny jest na przecinanie i piłowanie przy użyciu standardowych narzędzi. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swojego mienia z niezawodną kłódką GERDA RESYSTA! Jest to produkt rekomendowany i polecany przez najlepszych fachowców w branży zabezpieczeń!

parametry 3
parametry -
parametry -