ZAMEK GERDA G1000

ZAMEK DO DRZWI GERDA G1000 Poznaj zamek do drzwi GERDA G1000 Szukasz bezpiecznego, trwałego i sprawdzonego zamka do drzwi? GERDA G1000, to niezawodność połączona z klasyczną elegancją i nowoczesną stylistyką. Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: nikiel satynowy, mosiądz polerowany i chrom polerowany zamek GERDA G1000 idealnie pasuje do wystroju każdego wnętrza domu, mieszkania, biura, gabinetu. Bez wątpienia stanie się również istotną częścią Twojego domu zapewniającą poczucie bezpieczeństwa i spokoju! Do czego służy zamek GERDA G1000? Szukasz zamka do drzwi o najwyższych standardach bezpieczeństwa? Oferowany przez nas zamek GERDA G1000 powstał na bazie najlepszych rozwiązań zamka GERDA TYTAN ZX. Dzięki pracy wielu specjalistów zoptymalizowano rozmiary zamka do niezbędnego minimum, zachowując jednocześnie jego całkowitą funkcjonalność i niezawodność. Zamek GERDA G1000 współpracuje z nowym typem kluczy rurkowych GTM1, które użytkownik dostaje przy zakupie produktu w ilości 4 sztuk. Zamek ten to gwarancja 100 % wygody i komfortu użytkownika – jedna z najlepszych opcji na rynku! Już teraz poznaj ofertę GERDY i stań się szczęśliwym posiadaczem najlepszych zabezpieczeń!


Zamek GERDA G1000 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych:

  • nikiel satynowy
  • mosiądz polerowany
  • chrom polerowany

Zamek GERDA G1000 oferowany jest z 5 letnim okresem gwarancyjnym – gwarancja dotyczy pracy elementów mechanicznych (gwarancja jest ważna przy okazaniu dowodu zakupu w punkcie nabycia produktu), pozostałe elementy takie jak powłoka lakiernicza, galwaniczna – okres gwarancji 24 miesiące.


W wyposażeniu znajduje się komplet elementów mocujących, pozwalających na montaż do różnych wersji drzwi. Zamek GERDA G1000 współpracuje z nowym typem kluczy rurkowych GTM1 – w komplecie dostępne są cztery klucze.

parametry 53 mm
parametry 7
parametry -
parametry -
parametry 4